25 Ekim 2015 Pazar

Yeni yaşam döneminden geciken bir merhaba.

Herkese merhaba,
Uzun bir ara verdiğimin farkındayım ancak bu, sizleri unuttuğum anlamına gelmiyor. Yalnızca ihmal ediyor olduğumu kabul edebilirim.
18 Ağustos 2015'ten bu yana sevdiceğimle keyifli bir sürece başladık, toplumun da onayını alarak beraber yaşamaya başladık, sonunda. O günden bu yana da evimizde henüz internetimiz olmadığı için ve sonradan bir bilgisayar edindiğimiz için yazı yazma şansım olmadı. Stokta yazılar var ancak yayınlama fırsatı bulamadım.
En kısa zamanda yaşanan onca aydan birikenleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Bir ton kitap, konser, sinema ve oyun üzerine yazacağım çok şey var.
Umarım bu dönemde yaşanan katliamlardan, zulümlerden, nefret söylemlerinden ve bir ton üzücü haberden umudunuzu koruyabilmişsinizdir. Daha güzel ve huzurlu günlerde görüşmek şu an en büyük temennim.
Güzel bir sonbahar, güzel bir ömür ve güzel bir evren dileklerimle iyi okumalar dilerim. Sevgiler.

2 yorum:

 1. Hoş geldin.
  Bir yastıkta kocayın :)
  Ama gerçekten de yeni bir yaşam dönemi evlilik, ürkütüyor beni bazen :p

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence ürkme durumu evlendiğiniz kişiye göre değişen bir durum. En başından "evlilik için kasmayalım, sevgili olduğumuzu unutmayalım" diyerek yola çıkınca büyü bozulmuyor. Doğru insan muhabbeti var ya, o sahiden doğru. Yanlış insanla zaten bir şeyler yolunda değildir. O da işte evlilik değil ürküntü verici bir şey olur.

   Sil